Koru çiçekçi sayfamıza hoş geldiniz,

Koru çiçekçi ihtiyacınız için Donne Pazze size bir tık yakınlıkta. Donne Pazze, üçüncü taraflara güvenmeksizin Koru çiçekçi ihtiyacınıza cevap veriyor. Bu çalışma şekli kaliteyi, tazeliği ve zamanında teslimatı tam anlamıyla daha iyi kontrol etmemizi sağlıyor.

Koru çiçekçi ihtiyacınıza trend ve modern tasarımlarımızla, taze çiçeklerimizle en iyi şekilde cevap verebileceğimizden emin olabilirsiniz.

Koru çiçekçi ihtiyacınızda her daim yanınızda ve aklınızda olmak bizim başlıca dileğimiz.

Koru Çiçek Siparişi Teslimatı Nasıl Yapılır ? 

Sitemizde gördüğünüz tüm ürünler dünyadaki son trendlere göre tasarlanmakta olup, çiçekçilik sanatından anlayan ustalarımız tarafından hazırlanıp, yine güler yüzlü, prezantabl servis elemanlarımız ile teslim edilmektedir.

Koru çiçek siparişi   işlemlerinizin,  teslimat günü ve saatinden bir gün önce  yapılması gerekmektedir.

Donne Pazze; titizliği, kalitesi, hızlı servisi, güvenilirliği ve profesyonel kadrosu ile en mutlu günlerinizde her zaman yanınızda olmaktan onur duyuyor.

Hediyeleri zamanında teslim etmenin önemini anlıyoruz;  Basit bir buket çiçek veya egzotik çiçeklerin zarif bir çiçek aranjmanını sipariş ettiğinizde beklentilerinizi aşmayı taahhüt ediyoruz.

Koru’da ki sevdiklerinize çiçek gönderimi söz konusu olduğunda asla geç kalmayız.

Çok istediğiniz halde özel anlarında yanlarında olamadığınız Koru’da ki sevdiklerinize, uzaklarında olsanız dahi aklınızın ve kalbinizin onlarla olduğunun en şık ifadesi olarak gönderebileceğiniz çiçek aranjmanları, Donne Pazze mağaza sayfamızda sizleri bekliyor!

Doğum günü, Yıldönümü, Sevgililer Günü, Anneler Günü,  Yeni Doğum gibi özel günlerde sevdiklerinizi kutlamak veya tebrik etmek amacıyla tercih edebileceğiniz birbirinden güzel çiçek aranjmanlarımızı Koru Çiçekçi kategorisi altında bulabilirsiniz.

Koru da aynı gün Çiçek gönderimi yapabilir miyim ? 

Koru ‘ya çiçek göndermek için siparişlerin teslimat günü ve saatinden bir gün önce verilmesi gerekmektedir. Sizler için en güzel ve taze çiçekleri en şık haliyle göndermeye çalıştığımızdan emin olabilirsiniz.

Koru çiçek teslimat hizmeti haftanın 7 günü sabah 09.00 ve akşam 21.00  saatleri arasında sorunsuz olarak yerine getirilir. Özel durumlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Teslimat saati; stok, hava, trafik ve uzaklığa göre farklılık gösterebilir.

Koru çiçek siparişi  teslimatında alıcının kapıyı açmaması veya yerinde olmaması gibi durumlarda alıcı telefonundan aranır.

Sipariş teslimatı eve yapılacaksa ve kendisine ulaşılamaz ise komşusuna verilir veya teslimat  iş yerineyse ulaşılmadığı taktirde iş arkadaşına teslimat yapılır. Teslimat sonrasında  tarafınıza bilgisi verilmektedir.

Hangi Ürünler Koru bölgesine gönderilmektedir ?  

Donne Pazze sitemizde yer alan tüm ürünlerimizi Koru çiçekçi ihtiyacınız için  tercih edebilirsiniz. Donne Pazze’nin ürünleri arasından, hemen hemen herkes için doğru hediyeyi bulabileceğinizden eminiz!

Ürün tasarımcılarımızdan, teslimat personelimize kadar tüm paydaşlarımız, Donne Pazze deneyimine kişisel bir dokunuş katmaya özen gösteriyor.

Uzman çiçekçilerimizin her biri, en iyi aranjmanı oluşturmak için gereken yetenek, yaratıcılık ve detaylara gösterdikleri özen ile benzersiz bir karışıma sahiptirler. Koru çiçekçi ihtiyacı için bizden sipariş edilen her buket söz verildiği gibi teslim edilir ve özenle hazırlanır.

Usta çiçekçilerimiz, tüm durumlara göre en iyi aranjmanları ortaya çıkarmak için bir araya gelerek yaptıkları aranjmanlara sevgi ve duygularını katarlar.

Mevcut trendlerden ilham alarak, Koru çiçekçi ihtiyacınız için hemen hemen her duygu, kutlama ve etkinlik için yeni çiçek aranjmanları ve hediyeler üretmeye devam ediyoruz.

Donne Pazze 7x24Flower ve Russia Flora grup şirketidir.

 

Koru çiçekçi arayışınızda Donne Pazze’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.