Kanuni Çiçekçi Sayfamıza Hoş geldiniz

Kanuni Çiçekçi ihtiyacınız için Donne Pazze size bir tık yakınlıkta. Donne Pazze, üçüncü taraflara güvenmeksizin Kanuni çiçekçi ihtiyacınıza cevap veriyor.

Bu çalışma şekli kaliteyi, tazeliği ve zamanında teslimatı tam anlamıyla daha iyi kontrol etmemizi sağlıyor. Kanuni çiçekçi ihtiyacınıza trend ve modern tasarımlarımızla, taze çiçeklerimizle en iyi şekilde cevap verebileceğimizden emin olabilirsiniz.

Kanuni çiçekçi ihtiyacınızda başlıca dileğimiz her daim yanınızda ve aklınızda olmaktır.

Kanuni Çiçekçi İhtiyacınız İçin Sipariş Teslimatı Nasıl Yapılır? 

Sitemizde gördüğünüz tüm ürünler dünyadaki son trendlere göre tasarlanmaktadır. Çiçekçilik sanatından anlayan ustalarımız tarafından hazırlanıp, yine güler yüzlü, prezantabl servis elemanlarımız ile teslim edilmektedir.

Kanuni çiçek siparişi işlemlerinizin, teslimat günü ve saatinden bir gün önce  yapılması gerekmektedir. Donne Pazze, titizliği, kalitesi, hızlı servisi, güvenilirliği ve profesyonel kadrosu ile en mutlu günlerinizde yanınızda olmaktan onur duymaktadır.

Hediyeleri zamanında teslim etmek bizim için çok önemlidir. Basit bir buket çiçek veya egzotik çiçeklerin zarif bir çiçek aranjmanını sipariş ettiğinizde beklentilerinizi aşmayı taahhüt ediyoruz.

Kanuni mahallesindeki sevdiklerinize çiçek gönderimi söz konusu olduğunda asla geç kalmayız. Çok istediğiniz halde özel anlarında yanlarında olamadığınız Kanuni mahallesindeki sevdikleriniz artık size size çok yakın.

Uzakta olsanız da aklınızın ve kalbinizin onlarla olduğunun en şık ifadesi olarak gönderebileceğiniz çiçek aranjmanları için sizleri mağaza sayfamızda sizleri bekliyoruz.

Doğum günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde sevdiklerinizi kutlamak veya tebrik etmek amacıyla tercih edebileceğiniz birbirinden güzel çiçek düzenlemelerimizi Kanuni Çiçekçi kategorisi altında bulabilirsiniz.

Kanuni mahallesinde aynı gün Çiçek gönderebilir miyim?  

Kanuni mahallesine çiçek göndermek için siparişlerin teslimat günü ve saatinden bir gün önce verilmesi gerekmektedir.  Sizler için en güzel ve taze çiçekleri en şık haliyle göndermeye çalıştığımızdan emin olabilirsiniz. Kanuni çiçek teslimat hizmeti haftanın 7 günü sabah 09.00 ve akşam 21.00  saatleri arasında sorunsuz olarak yerine getirilir.

Özel durumlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Teslimat saati, stok, hava, trafik ve uzaklığa göre farklılık gösterebilir. Kanuni çiçek siparişi teslimatında alıcının kapıyı açmaması veya yerinde olmaması gibi durumlarda alıcı telefonundan aranır.

Sipariş teslimatı eve yapılacak ve kendisine ulaşılamaz ise komşusuna teslim edilir.  Teslimat iş yerine gerçekleşecekse ve ulaşılmadığı taktirde iş arkadaşına teslimat yapılır.  Teslimat sonrasında  tarafınıza bilgisi verilmektedir.

Hangi Ürünler Kanuni Mahallesine gönderilmektedir?  

Sitemizde yer alan tüm ürünlerimizi Kanuni çiçekçi ihtiyacınız için tercih edebilirsiniz.  Donne Pazze’nin ürünleri arasından, hemen hemen herkes için doğru hediyeyi bulabilirsiniz.

Ürün tasarımcılarımızdan, teslimat personelimize kadar tüm paydaşlarımız, Donne Pazze deneyimine kişisel bir dokunuş katmaya özen gösteriyor.

Uzman çiçekçilerimizin her biri, en iyi aranjmanı oluşturmak için gereken yetenek, yaratıcılık ve detaylara gösterdikleri özen ile benzersiz bir deneyime sahipler.

Kanuni çiçekçi ihtiyacı için bizden sipariş edilen her buket söz verildiği gibi teslim edilir ve özenle hazırlanır. Usta çiçekçilerimiz, en iyi aranjmanları ortaya çıkarmak için bir araya gelerek yaptıkları aranjmanlara sevgi ve duygularını katarlar.

Mevcut trendlerden ilham alarak, çiçekçi ihtiyacınız için hemen hemen her duygu, kutlama ve etkinlik için yeni çiçek aranjmanları ve hediyeler üretmeye devam ediyoruz.

Donne Pazze 7x24Flower ve Russia Flora grup şirketidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kanuni çiçek siparişi için popüler seçimlerimiz

Kutuda Canlı Gül, Kutuda Solmayan Gül, Akrilik Kutuda Solmayan Gül, Akrilik Kutuda Canlı Gül