HİKAYEMİZ

DONNE PAZZE

Şirket 1952 yılında İtalya Milano’da Giovanna Rinaldi tarafından kurulmuştur. İşinin başlangıcından beri, çiçekçilik ve iç tasarım tutkusu, her biri yenilikçi tasarımla birleştirilen en yüksek kalite standartlarının bir sonucu olan lüks çiçek aranjmanlarının gelişimini etkilemiştir. Donne Pazze İtalya merkezli dünyanın önde gelen markalarının Showroom çiçek düzenlemelerini yapmaktadır. İtalya genelinde pek çok otelin ve ayrıca düğün organizasyonlarının tercih ettiği bir markadır.

“Bütün dünyaya çiçek!” sloganıyla çalışmalarını sürdüren ve kabul gören Donne Pazze, kaliteli, güvenli, müşteri odaklı ve zamanla yarışan nitelikte bir hizmeti almanın adresidir.

Donne Pazze, duygularınızı düşlerinizdeki çiçeğe dönüştürerek, en uzak mekanlarda ki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren bir organizasyondur.

Ürünün kalitesi ve siparişin zamanında alıcıya teslimi konusundaki titizliğimiz hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkeleridir.

Çalıştığımız tüm ülkelerde, aranjmanlarımız profesyonel çiçekçilerimiz tarafından son trendlere uygun olarak tasarlanmaktadır.

Müşterilerimizi, Ankara veya İstanbul çiçek siparişi işlemlerinde, İtalyanın en modern ve trend tasarımlarıyla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

Donne Pazze, çok pratik bir işleyişe sahiptir. Dünyanın herhangi bir yerinden Ankara veya İstanbula çiçek siparişi vermek istediğinizde, bizi arayarak veya 24 saat hizmet sunan web sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Zengin çeşitlerin yer aldığı özel olarak hazırlanan kataloglarımızı,  web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Bu farklı hizmeti sunmanın yanı sıra, çiçekçilik endüstrisinin gelişmesine de katkıda bulunan Donne Pazze, İtalyan tarzı modern aranjmanları ve sürekli kendini ve endüstriyi yenileme gayretiyle sektörde lider olmayı kendisine misyon edinmiştir.

Amacımız; Akdeniz esintisini biraz olsun ürünlerimizle, müşterilerimize hissettirmek ve onların en mutlu günlerinde, özel anlarında ürünlerimizle yanlarında olmak ve güzel enerjimizi paylaşmaktır.

Modern, İtalyan tarzı aranjmanlar ve yakın bir zamanda da sitemize eklenecek hediye grubumuzla Türkiye de siz değerli müşterilerimize de uzun yıllar hizmet vermek istiyoruz.

Bir gün, duygularınızı çiçeğe dönüştürmek isterseniz ; Donne Pazze her zaman sizinle.
Amacımız ve dileğimiz gülümsemeleri paylaşmaktır.

Şirket mottomuz;  Mutlu müşteri bizim en kıymetli ödülümüzdür !!

GRUP ŞİRKETLERİ