Çayyolu çiçekçi sayfamıza hoş geldiniz.

Çayyolu çiçekçi ihtiyacınız için Donne Pazze size bir tık yakınlıkta.

Donne Pazze, üçüncü taraflara güvenmeksizin Çayyolu çiçekçi ihtiyacınıza cevap veriyor.

Bu çalışma şekli kaliteyi, tazeliği ve zamanında teslimatı tam anlamıyla daha iyi kontrol etmemizi sağlıyor.

Çayyolu çiçekçi ihtiyacınıza trend ve modern tasarımlarımızla, taze çiçeklerimizle en iyi şekilde cevap verebileceğimizden emin olabilirsiniz.

Çayyolu çiçekçi ihtiyacınızda başlıca dileğimiz her daim yanınızda ve aklınızda olmaktır.

Çayyolu Çiçek Siparişi Teslimatı Nasıl Yapılır? 

Sitemizde gördüğünüz tüm ürünler dünyadaki son trendlere göre tasarlanmakta olup, çiçekçilik sanatından anlayan ustalarımız tarafından hazırlanıp, yine güler yüzlü, prezantabl servis elemanlarımız ile teslim edilmektedir.

Çayyolu çiçek siparişi işlemlerinizin, teslimat günü ve saatinden bir gün önce  yapılması gerekmektedir.

Donne Pazze; titizliği, kalitesi, hızlı servisi, güvenilirliği ve profesyonel kadrosu ile en mutlu günlerinizde her zaman yanınızda olmaktan onur duyuyor.

Hediyeleri zamanında teslim etmenin önemini anlıyoruz, Basit bir buket çiçek veya egzotik çiçeklerin zarif bir çiçek aranjmanını sipariş ettiğinizde beklentilerinizi aşmayı taahhüt ediyoruz.

Çayyolu mahallesindeki sevdiklerinize çiçek gönderimi söz konusu olduğunda asla geç kalmayız.

Çok istediğiniz halde özel anlarında yanlarında olamadığınız Çayyolu mahallesindeki sevdiklerinize, uzaklarında olsanız dahi aklınızın ve kalbinizin onlarla olduğunun en şık ifadesi olarak gönderebileceğiniz çiçek aranjmanları, Donne Pazze mağaza sayfamızda sizleri bekliyor!

Doğum günü, Yıldönümü, Sevgililer Günü, Anneler Günü,  Yeni Doğum gibi özel günlerde sevdiklerinizi kutlamak veya tebrik etmek amacıyla tercih edebileceğiniz birbirinden güzel çiçek aranjmanlarımızı Çayyolu Çiçekçi kategorisi altında bulabilirsiniz.

Çayyolu da aynı gün Çiçek gönderimi yapabilir miyim ? 

Çayyolu ‘ya çiçek göndermek için siparişlerin teslimat günü ve saatinden bir gün önce verilmesi gerekmektedir.

Sizler için en güzel ve taze çiçekleri en şık haliyle göndermeye çalıştığımızdan emin olabilirsiniz.

Çayyolu çiçek teslimat hizmeti haftanın 7 günü sabah 09.00 ve akşam 21.00  saatleri arasında sorunsuz olarak yerine getirilir.

Özel durumlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Teslimat saati; stok, hava, trafik ve uzaklığa göre farklılık gösterebilir.

Çayyolu çiçek siparişi  teslimatında alıcının kapıyı açmaması veya yerinde olmaması gibi durumlarda alıcı telefonundan aranır.

Sipariş teslimatı eve yapılacaksa ve kendisine ulaşılamaz ise komşusuna verilir veya teslimat  iş yerineyse ulaşılmadığı taktirde iş arkadaşına teslimat yapılır. Teslimat sonrasında  tarafınıza bilgisi verilmektedir.

Hangi Ürünler Çayyolu bölgesine gönderilmektedir ?  

Donne Pazze sitemizde yer alan tüm ürünlerimizi Çayyolu çiçekçi ihtiyacınız için tercih edebilirsiniz.

Donne Pazze’nin ürünleri arasından, hemen hemen herkes için doğru hediyeyi bulabileceğinizden eminiz!

Ürün tasarımcılarımızdan, teslimat personelimize kadar tüm paydaşlarımız, Donne Pazze deneyimine kişisel bir dokunuş katmaya özen gösteriyor.

Uzman çiçekçilerimizin her biri, en iyi aranjmanı oluşturmak için gereken yetenek, yaratıcılık ve detaylara gösterdikleri özen ile benzersiz bir karışıma sahiptirler. Çayyolu çiçekçi ihtiyacı için bizden sipariş edilen her buket söz verildiği gibi teslim edilir ve özenle hazırlanır.

Usta çiçekçilerimiz, tüm durumlara göre en iyi aranjmanları ortaya çıkarmak için bir araya gelerek yaptıkları aranjmanlara sevgi ve duygularını katarlar.

Mevcut trendlerden ilham alarak, Çayyolu çiçekçi ihtiyacınız için hemen hemen her duygu, kutlama ve etkinlik için yeni çiçek aranjmanları ve hediyeler üretmeye devam ediyoruz.

Donne Pazze 7x24Flower ve Russia Flora grup şirketidir.

Çayyolu çiçekçi arayışınızda Donne Pazze’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.