Çankaya Çiçekçi Sayfamıza Hoş geldiniz

Çankaya çiçekçi ihtiyacınız için Donne Pazze size bir tık yakınlıkta. Donne Pazze, üçüncü taraflara güvenmeksizin Çankaya çiçekçi ihtiyacınıza cevap veriyor. Bu çalışma şekli kaliteyi, tazeliği ve zamanında teslimatı tam anlamıyla daha iyi kontrol etmemizi sağlıyor. Çankaya çiçekçi ihtiyacınıza trend ve modern tasarımlarımızla, taze çiçeklerimizle en iyi şekilde cevap verebileceğimizden emin olabilirsiniz. Çankaya çiçekçi ihtiyacınızda başlıca dileğimiz her daim yanınızda ve aklınızda olmaktır.

Çankaya Çiçek Siparişi Teslimatı Nasıl Yapılır? 

Sitemizde gördüğünüz tüm ürünler dünyadaki son trendlere göre tasarlanmaktadır. Çiçekçilik sanatından anlayan ustalarımız tarafından hazırlanıp, yine güler yüzlü, prezantabl servis elemanlarımız ile teslim edilmektedir.

Çankaya çiçek siparişi işlemlerinizin, teslimat günü ve saatinden bir gün önce  yapılması gerekmektedir. Donne Pazze, titizliği, kalitesi, hızlı servisi, güvenilirliği ve profesyonel kadrosu ile en mutlu günlerinizde yanınızda olmaktan onur duymaktadır.

Hediyeleri zamanında teslim etmek bizim için çok önemlidir. Basit bir buket çiçek veya egzotik çiçeklerin zarif bir çiçek aranjmanını sipariş ettiğinizde beklentilerinizi aşmayı taahhüt ediyoruz.

Çankaya mahallesindeki sevdiklerinize çiçek gönderimi söz konusu olduğunda asla geç kalmayız. Çok istediğiniz halde özel anlarında yanlarında olamadığınız Çankaya mahallesindeki sevdikleriniz artık size size çok yakın.

Uzakta olsanız da aklınızın ve kalbinizin onlarla olduğunun en şık ifadesi olarak gönderebileceğiniz çiçek aranjmanları için sizleri mağaza sayfamızda sizleri bekliyoruz.

Doğum günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde sevdiklerinizi kutlamak veya tebrik etmek amacıyla tercih edebileceğiniz birbirinden güzel çiçek düzenlemelerimizi Çankaya Çiçekçi kategorisi altında bulabilirsiniz.

Çankaya mahallesinde aynı gün Çiçek gönderebilir miyim?  

Çankaya mahallesine çiçek göndermek için siparişlerin teslimat günü ve saatinden bir gün önce verilmesi gerekmektedir.  Sizler için en güzel ve taze çiçekleri en şık haliyle göndermeye çalıştığımızdan emin olabilirsiniz. Çankaya çiçek teslimat hizmeti haftanın 7 günü sabah 09.00 ve akşam 21.00  saatleri arasında sorunsuz olarak yerine getirilir.

Özel durumlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Teslimat saati, stok, hava, trafik ve uzaklığa göre farklılık gösterebilir. Çankaya çiçek siparişi teslimatında alıcının kapıyı açmaması veya yerinde olmaması gibi durumlarda alıcı telefonundan aranır.

Sipariş teslimatı eve yapılacak ve kendisine ulaşılamaz ise komşusuna teslim edilir.  Teslimat iş yerine gerçekleşecekse ve ulaşılmadığı taktirde iş arkadaşına teslimat yapılır.  Teslimat sonrasında  tarafınıza bilgisi verilmektedir.

Hangi Ürünler Çankaya Mahallesine gönderilmektedir?  

Sitemizde yer alan tüm ürünlerimizi Çankaya çiçekçi ihtiyacınız için tercih edebilirsiniz.  Donne Pazze’nin ürünleri arasından, hemen hemen herkes için doğru hediyeyi bulabilirsiniz.

Ürün tasarımcılarımızdan, teslimat personelimize kadar tüm paydaşlarımız, Donne Pazze deneyimine kişisel bir dokunuş katmaya özen gösteriyor.

Uzman çiçekçilerimizin her biri, en iyi aranjmanı oluşturmak için gereken yetenek, yaratıcılık ve detaylara gösterdikleri özen ile benzersiz bir deneyime sahipler.

Çankaya çiçekçi ihtiyacı için bizden sipariş edilen her buket söz verildiği gibi teslim edilir ve özenle hazırlanır. Usta çiçekçilerimiz, en iyi aranjmanları ortaya çıkarmak için bir araya gelerek yaptıkları aranjmanlara sevgi ve duygularını katarlar.

Mevcut trendlerden ilham alarak, Çankaya çiçekçi ihtiyacınız için hemen hemen her duygu, kutlama ve etkinlik için yeni çiçek aranjmanları ve hediyeler üretmeye devam ediyoruz.

Donne Pazze 7x24Flower ve Russia Flora grup şirketidir. Çankaya çiçekçi arayışınızda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Çankaya çiçek siparişi için popüler seçimlerimiz

Kutuda Canlı Gül, Kutuda Solmayan Gül, Akrilik Kutuda Solmayan Gül, Akrilik Kutuda Canlı Gül