Ankara Çiçekçi Sayfamıza Hoş geldiniz

Ankara Çiçekçi ihtiyacınız için Donne Pazze size bir tık yakınlıkta. Donne Pazze, üçüncü taraflara güvenmeksizin Ankara çiçekçi ihtiyacınıza cevap veriyor.

Bu çalışma şekli kaliteyi, tazeliği ve zamanında teslimaatı tam anlamıyla daha iyi kontrol etmemizi sağlıyor. Ankara çiçekçi ihtiyacınıza trend ve modern tasarımlarımızla, taze çiçeklerimizle en iyi şekilde cevap verebileceğimizden emin olabilirsiniz.

Ankara çiçekçi ihtiyacınızda başlıca dileğimiz her daim yanınızda ve aklınızda olmaktır.

Ankara Çiçekçi İhtiyacınız İçin Sipariş Teslimatı Nasıl Yapılır? 

Sitemizde gördüğünüz tüm ürünler dünyadaki son trendlere göre tasarlanmaktadır. Çiçekçilik sanatından anlayan ustalarımız tarafından hazırlanıp, yine güler yüzlü, prezantabl servis elemanlarımız ile teslim edilmektedir.

Ankara çiçek siparişi işlemlerinizin, teslimat günü ve saatinden bir gün önce  yapılması gerekmektedir. Donne Pazze, titizliği, kalitesi, hızlı servisi, güvenilirliği ve profesyonel kadrosu ile en mutlu günlerinizde yanınızda olmaktan onur duymaktadır.

Hediyeleri zamanında teslim etmek bizim için çok önemlidir. Basit bir buket çiçek veya egzotik çiçeklerin zarif bir çiçek aranjmanını sipariş ettiğinizde beklentilerinizi aşmayı taahhüt ediyoruz.

Ankara mahallesindeki sevdiklerinize çiçek gönderimi söz konusu olduğunda asla geç kalmayız. Çok istediğiniz halde özel anlarında yanlarında olamadığınız Ankara mahallesindeki sevdikleriniz artık size size çok yakın.

Uzakta olsanız da aklınızın ve kalbinizin onlarla olduğunun en şık ifadesi olarak gönderebileceğiniz çiçek aranjmanları için sizleri mağaza sayfamızda sizleri bekliyoruz.

Doğum günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde sevdiklerinizi kutlamak veya tebrik etmek amacıyla tercih edebileceğiniz birbirinden güzel çiçek düzenlemelerimizi Ankara Çiçekçi kategorisi altında bulabilirsiniz.

Ankara mahallesinde aynı gün Çiçek gönderebilir miyim?  

Ankara mahallesine çiçek göndermek için siparişlerin teslimat günü ve saatinden bir gün önce verilmesi gerekmektedir.  Sizler için en güzel ve taze çiçekleri en şık haliyle göndermeye çalıştığımızdan emin olabilirsiniz. Ankara çiçek teslimat hizmeti haftanın 7 günü sabah 09.00 ve akşam 21.00  saatleri arasında sorunsuz olarak yerine getirilir.

Özel durumlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Teslimat saati, stok, hava, trafik ve uzaklığa göre farklılık gösterebilir. Ankara çiçek siparişi teslimatında alıcının kapıyı açmaması veya yerinde olmaması gibi durumlarda alıcı telefonundan aranır.

Sipariş teslimatı eve yapılacak ve kendisine ulaşılamaz ise komşusuna teslim edilir.  Teslimat iş yerine gerçekleşecekse ve ulaşılmadığı taktirde iş arkadaşına teslimat yapılır.  Teslimat sonrasında  tarafınıza bilgisi verilmektedir.

Hangi Ürünler Ankara Mahallesine gönderilmektedir?  

Sitemizde yer alan tüm ürünlerimizi Ankara çiçekçi ihtiyacınız için tercih edebilirsiniz.  Donne Pazze’nin ürünleri arasından, hemen hemen herkes için doğru hediyeyi bulabilirsiniz.

Ürün tasarımcılarımızdan, teslimat personelimize kadar tüm paydaşlarımız, Donne Pazze deneyimine kişisel bir dokunuş katmaya özen gösteriyor.

Uzman çiçekçilerimizin her biri, en iyi aranjmanı oluşturmak için gereken yetenek, yaratıcılık ve detaylara gösterdikleri özen ile benzersiz bir deneyime sahipler.

Ankara çiçekçi ihtiyacı için bizden sipariş edilen her buket söz verildiği gibi teslim edilir ve özenle hazırlanır. Usta çiçekçilerimiz, en iyi aranjmanları ortaya çıkarmak için bir araya gelerek yaptıkları aranjmanlara sevgi ve duygularını katarlar.

Mevcut trendlerden ilham alarak, çiçekçi ihtiyacınız için hemen hemen her duygu, kutlama ve etkinlik için yeni çiçek aranjmanları ve hediyeler üretmeye devam ediyoruz.

Donne Pazze 7x24Flower ve Russia Flora grup şirketidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ankara çiçek siparişi için popüler seçimlerimiz

Kutuda Canlı Gül, Kutuda Solmayan Gül, Akrilik Kutuda Solmayan Gül, Akrilik Kutuda Canlı Gül